Išėjo tėvelis į mišką
 • DESCRIPTION

  Gimiau Dzūkijoje, tiksliau – Lazdijuose. Dar man lankant vaikų darželį, mama mokė mane dainuoti liaudies dainas. Aš traukiau "pirmu", o ji "turavojo". Paskui apsikeisdavom. Iš pradžių man tekdavo užsikimšti ausis, kad neišsimuščiau iš savo partijos.

  Nuo pat pirmos klasės lankiau chorą. Choro nepalikau nei baigęs Lazdijų vidurinę mokyklą. Tęsiau chorinį dainavimą ir toliau besimokydamas Alytaus Aukštesniojoje Techinikos mokykloje.
  Dar vidurinėje mokykloje pradėjau groti šokių vakaruose. Vėliau – vestuvėse. Net kariuomenėje vietoj šautuvo gavau gitarą. Nesiskiriu su ja ir iki šių dienų.

  1990 m. likimo vėjai atpūtė į JAV. Ir čia nepabuvau ilgai be muzikos. Jau po metų susipirkau reikiamus instrumentus ir pradėjau groti "country & western" ansamblyje bosine gitara. Dabar daugiau laiko praleidžiu savo studijoje, negu ant scenos.

  Atvažiavus mano šeimai, pastebėjau, kad mano dukra Urtė pamažu ima pamiršti visas daineles, kurias išmoko dar Lietuvoje. Tad nutariau jai įrašyti kasetę su vaikiškom deinelėm, o kad dainelės skambėtų truputį linksmiau, oranžavau jas pagal savo nuožiūrą. Šio užmojo viduryje kilo mintis, kad gal tokių vaikučių, kaip Urtė, yra ir daugiau. Ir ne tik Amerikoje, bet ir Kanadoje, Australijoje ar kituose kraštuose, kur tik yra lietuviškų šiemų. Tada ir nusprendžiau išleisti įrašus didesniu tiražu. Taip ir gimė "Išėjo tėvelis į mišką". O nuo jūsų atsiliepimų priklausys ir tolimesni mano planai muzikoje, skirtoje vaikams.

  Su pagarba - KA-553-RomasSignature

 • Artist Children's

Physical items

Name Media Cost Select
Išėjo tėvelis į mišką CD $9.99
Išėjo tėvelis į mišką Cassette tape $7.99


Downloadable Items

Now Playing:
9 Tracks Total
Name Time Price Select Previews
Išėjo tėvelis į mišką 2:58 $0.99
Aš mačiau girdėjau 2:09 $0.99
Plaukė žąselė 2:17 $0.99
Šalia kelio vieškelėlio 2:23 $0.99
Turėjo bobutė 5:49 $0.99
Du gaideliai 2:16 $0.99
Dainelių ratelyje 11:43 $0.99
Digital booklet $0.99
Full album + Digital booklet $6.99

COPYRIGHT: Site physical purchases and downloads are licensed to you only for personal, noncommercial use.

Go to top

Musicians3